ThinkBook 14s Yoga

Zapewnij swojej firmie przewagę, jaką daje laptop 2 w 1

14-calowy ThinkBook 14s Yoga to elastyczny, wydajny laptop 2 w 1, który doskonale się sprawdzi w małej firmie. Jest smukły, lekki i wydajny, a ponadto zapewnia łatwość użytkowania w czterech trybach: laptopa, tabletu, podstawki lub namiotu. Udostępnia też inteligentne opcje, takie jak stan wstrzymania z zachowaniem łączności i automatyczne otwieranie aplikacji po wyjęciu zintegrowanego pióra w określonym trybie.

ThinkBook 14s Yoga

Elastyczna skuteczność

Mając zaledwie 15,95 mm grubości i ważąc niespełna 1,55 kg, laptop 2 w 1 ThinkBook 14s Yoga jest modelem smukłym i lekkim, który za sprawą procesora Intel® Core™ 11. generacji zapewnia również znakomitą wydajność. Zawias otwierany w zakresie 360° umożliwia korzystanie z tej wydajności w czterech trybach: laptopa, tabletu, namiotu lub podstawki, a w każdym z nich interakcję z urządzeniem ułatwia przechowywane w specjalnym schowku pióro cyfrowe. Dostępne są też opcje dwóch dysków SSD i dużej pamięci operacyjnej, które zapewniają płynną pracę wielozadaniową i szybkie reakcje komputera.

Intuicyjne funkcje

Model 14s Yoga zawiera inteligentniejsze technologie, które zaprojektowano z myślą o tym, by ułatwiały Ci pracę. Dzięki stanowi wstrzymania z zachowaniem łączności laptop ten wybudza się ze stanu uśpienia w ciągu sekundy, a już po kolejnej sekundzie łączy się z Internetem. Jego inteligentne pióro aktywuje jedną z dwóch przydatnych aplikacji — wystarczy dotknąć nim wyświetlacz w stanie wstrzymania, aby otworzyć aplikację do robienia notatek, lub podnieść je po zalogowaniu się, aby otworzyć obszar roboczy funkcji Windows Ink. Opcjonalnie podświetlana klawiatura obejmuje klawisze skrótów, które pozwalają jednym naciśnięciem aktywować Skype dla firm (wymagane jest konto) lub Usługi Lenovo. Inne inteligentne funkcje to uruchamianie systemu po odchyleniu pokrywy, inteligentne chłodzenie, zwiększanie rozdzielczości obrazu wideo i wiele innych.

Elegancki design

Obudowa laptopa 14s Yoga jest wykonana w całości z metalu, co nadaje jej solidny i ekskluzywny wygląd. Dostępna jest w kolorze Mineral Grey (szarym), który sprawdza się w stylu biznesowym, lub — w limitowanej wersji — Abyss Blue (niebieskim) dla tych, którzy preferują bardziej wykwintny styl. Model ten oferuje wyświetlacz FHD z Dolby Vision™ i solidny ekran dotykowy Corning® Glass z bardzo wąską ramką ze wszystkich czterech stron oraz proporcjami ekranu do korpusu na poziomie 86%. Jest też wyposażony w głośniki Harman i podwójny mikrofon, które razem zapewniają wysoką jakość wideokonferencji.

Koniec zmartwień o ładowanie

Laptop 14s Yoga może działać na baterii przez cały dzień. A gdy będziesz potrzebować więcej energii, technologia szybkiego ładowania uzupełni baterię od 0 do 80% w ciągu zaledwie godziny. Naładuj i idź — a kabel zostaw.

Szybka łączność

Dostępna w tym modelu karta Wi-Fi 6 umożliwia szybkie i stabilne połączenia nawet w zatłoczonych sieciach publicznych. Jest on też wyposażony w gniazda Thunderbolt™ 4 i USB Type-C, które pozwalają na szybkie przesyłanie danych oraz usprawniają podłączanie monitorów i urządzeń peryferyjnych. Ponadto jest kompatybilny ze stacją dokującą ThinkPad USB-C Dock 2. generacji i ThinkPad Hybrid USB-C Dock, co oznacza łatwość dokowania na stanowisku pracy.

Bezpieczeństwo pracy

Przycisk zasilania laptopa 14s Yoga ma wbudowany dotykowy czytnik linii papilarnych, dzięki czemu możesz jednym dotknięciem włączyć system i bezpiecznie się zalogować. Odeślij hasła do lamusa! Kamera internetowa 720p ma fizyczną osłonę, dzięki której możesz jeszcze lepiej chronić swoją prywatność i dane.

Specyfikacja

OpisDane techniczne
Procesor Do Intel® Core™ 11. generacji
System operacyjny Windows 10 Pro
Wyświetlacz 14", FHD, dotykowy, Corning Glass z Dolby Vision™, 300 nitów, 100% gamy kolorów sRGB
Bateria
 • Do 12 godzin* z baterią 60 Wh
 • Technologia RapidCharge dostępna z zasilaczem 65 W
* Wszystkie stwierdzenia dotyczące żywotności baterii są przybliżone i oparte na wynikach testów porównawczych żywotności baterii przy użyciu oprogramowania MobileMark® 2014 oraz MobileMark 2018. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od konfiguracji i wykorzystania produktów, oprogramowania, funkcji bezprzewodowych, ustawień zarządzania energią i jasności ekranu. Maksymalna pojemność baterii będzie się zmniejszać z czasem i wskutek wykorzystania.
Pamięć masowa
 • SSD: M.2 PCIe do 1 TB
 • Opcjonalnie: Drugi dysk SSD: M.2 PCIe do 512 GB
Grafika Wbudowany układ graficzny Intel® UHD z Unified Memory Architecture (UMA)
Kamera 1 MP typu Slim, z osłoną
Pamięć Do 40 GB DDR4 DIMM (wbudowane 8 GB)
Łączność
 • Do Wi-Fi 6
 • Bluetooth® 5.0
Zabezpieczenia
 • Domyślna funkcja inteligentnego włączania (dotykowy czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania)
 • Dotykowy czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania
 • Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington
Dźwięk
 • 2 głośniki Harman o mocy 2 W
 • Podwójny mikrofon
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 16,9 mm x 320 mm x 216 mm
Waga Od 1,5 kg
Klawiatura i panel dotykowy
 • Pełnowymiarowa klawiatura z opcjonalnym podświetleniem
 • Jednoczęściowy panel dotykowy
Kolory
 • Mineral Grey (szary)
 • Abyss Blue (niebieski, wersja limitowana)
Porty/gniazda
 • 2 x USB 3.0 Gen 1 (1 zawsze aktywny)
 • USB-C 3.1 (Thunderbolt™ 4)
 • USB-C 3.1 Gen 2
 • Gniazdo karty microSD
 • HDMI 1.4b
 • Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe
Pióro Zintegrowane inteligentne pióro

Porty/gniazda

 1. USB-C 3.1 Gen 2 (wejście zasilania)
 2. USB-C 3.1 (Thunderbolt™ 4)
 3. HDMI 1.4b
 4. USB 3.0 Gen 1 (zawsze aktywne)
 5. Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe
 6. Otwór Novo
 7. Miejsce na pióro
 8. Przycisk zasilania z czytnikiem linii papilarnych
 9. Gniazdo karty microSD
 10. USB 3.0 Gen 1
 11. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington