thinkbook.pl 

informacje dla Kupujących

 

DOSTAWA

opłacone zamówienia wysyłamy bez dodatkowych opłat (wyjątek - zamówienia poniżej kwoty 2000zł koszt wysyłki 19zł)

wysyłki za pobraniem - koszt 29 zł (ograniczenie wartości zamówienia do 5000 zł ze względu na bezpieczeństwo kuriera)

Wszystkie nasze paczki wysyłamy za pomocą renomowanej firmy kurierskiej UPS. Co za tym idzie:

Każda paczka jest indywidualnie ubezpieczana, tak więc nie ma obawy o jej uszkodzenie czy zaginięcie w trakcie dostawy.

Każdą wysyłkę, awizujemy za pomocą maila wysłanego na adres podany w zamówieniu, który zawiera numer listu przewozowego i przewidywaną datę dostawy paczki. 

Jeżeli chcą Państwo zmienić datę, lub określić godzinę dostawy, prosimy skontaktować się z lokalnym oddziałem firmy przewozowej UPS, i podając im dostarczony przez nas numer listu przewozowego, poprosić o zmianę daty lub godziny dostawy paczki. Jednakże uprzedzamy, że wyznaczenie konkretnej godziny dostawy jest często niemożliwe, ze względów logistycznych i zależy od trasy dostaw kuriera który ma Państwa przesyłkę w doręczeniu. 

Jeżeli zdarzyło by się, że przesyłka która dotarła do Państwa jest uszkodzona, prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera który przesyłkę dostarczył. 

Jeżeli kurier odmówi lub będzie utrudniał sporządzenie protokołu, prosimy spisać dane osobowe kuriera, dokonać fotograficznej dokumentacji uszkodzenia paczki, przed jej rozpakowaniem i skontaktować się z opiekunem handlowym Państwa zamówienia w naszej firmie.

 

ZWROTY I WYMIANA

Jeżeli jesteś klientem indywidualnym masz pełne prawo zwrócić lub wymienić produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. To bardzo proste:

Po zalogowaniu wejdź w zakładkę "Historia zamówień" na swoim koncie klienta. W przypadku zamówień złożonych bez rejestracji konto gościa należy wpierw przekształcić w konto klienta.

Zaznacz zamówienie, którego dotyczy zwrot.

Zaznaczy produkt(y), który chcesz zwrócić, oznaczając pole przy jego(ich) nazwie.

Pole nieobowiązkowe ale bardzo nam pomocne to prośba aby wyjaśniać powód zwrotu w polu na treść, aby obsługa sklepu mogła lepiej zrozumieć, dlaczego klient chce to zrobić.

Gdy formularz jest kompletny, klient naciska "Zwróć towar", a odpowiednia informacja zostaje wysłana do obsługi sklepu. Pojawia się ona jako "Oczekiwanie na potwierdzenie" w zakładce "Zwroty produktów" na koncie klienta, jak na widoku poniżej.

 

REKLAMACJE

Mimo szczegółowych procedur sprawdzania jakości sprzedawanych przez nas produktów w rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że w produkcie zostanie wykryta wada. W notebooki.pl dokładamy wszelkich starań, żeby każdą taką sprawę załatwić szybko i sprawnie. Prosimy kontaktować się z nami mailowo bądź telefonicznie, a nasi pracownicy zajmą się sprawą.

 

GWARANCJE

Z uwagi na fakt, że sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję producentów prosimy kierować zgłoszenia gwarancyjne bezpośrednio do nich, zgodnie z procedurą opisaną w karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta. Przypominamy, że podstawą gwarancji jest zawsze dowód zakupu. W przypadku trudności prosimy o kontakt mailowy na adres serwis@notebooki.pl, a nasi wykfalifikowani pracownicy pomogą załatwić sprawę. 

 

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenia sprzętu mobilnego, zwłaszcza tego o dużej wartości, jak na przykład notebooki, są niezwykle kosztowne i sięgają nawet 30% wartości ubezpieczanego sprzętu. Dlatego też, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązanie alternatywne, którym jest zakup opcjonalnego rozszerzenia gwarancji z ochroną od przypadkowych uszkodzeń sprzętu. Takiego typu gwarancja, jest realizowana bezpośrednio przez producenta lub jego autoryzowany serwis i zapewnia naprawę sprzętu w przypadku jego uszkodzenia bądź zniszczenia które było wynikiem niespodziewanego zdarzenia. Dotyczy się to przypadkowego rozbicie ekranu, uszkodzenia obudowy w wyniku upadku, zalania sprzętu bądź uszkodzenia w wyniku przepięcia elektrycznego.

Podsumowując: usługa Accidental Damage Protection Lenovo obejmuje wypadki nieobjęte gwarancją systemu i chroni notebook lub tablet przed usterkami operacyjnymi lub strukturalnymi nieobjętymi gwarancją, do których doszło w normalnych warunkach pracy. Nie obejmuje natomiast usterek powstałych w wyniku celowego działania, drobnych, kosmetycznych uszkodzeń nie wpływających na działanie systemu, uszkodzeń powstałych od otwartego ognia oraz kradzieży. Jest przy tym nawet kilkukrotnie tańsza od konwencjonalnego ubezpieczenia w tradycyjnej firmie ubezpieczeniowej. Dlatego też polecamy ją jako rozwiązanie dla tych, którzy chcą dodatkowo chronić swój sprzęt a nie chcą przy tym ponosić bardzo wysokich kosztów takiej ochrony.

Usługa Accidental Damage Protection jest dostępna dla wszystkich produktów serii Think, dla różnych okresów ochrony od 3 do 5 lat. Szczegółowe informacje dotyczące cen poszczególnych usług znajdą Państwo na naszej stronie w menu ROZSZERZENIA GWARANCJI.

 

RATY

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  1. wybierz produkt który Cię interesuje
  2. gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  3. wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  4. przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  5. potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  6. umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

NOTEBOOKI.PL sp z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Pełny opis procedury ratalnej dostępny TUTAJ