ThinkBook 13s Gen 2 (AMD)

Wzorowe technologie. Produktywność nowej generacji.

Lekki i kompaktowy Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji (AMD) doskonale się sprawdza w mobilnej pracy. Wyróżnia się wydajnością oferowaną przez procesor AMD Ryzen™, a także udoskonalonymi zabezpieczeniami, takimi jak funkcja Smart Power On, która umożliwia włączanie komputera i logowanie się dotknięciem palca. Laptop ma też zaawansowane funkcje audio i wideo, w tym głośniki Harman Kardon® oraz Dolby Vision™ HDR.

ThinkBook 13s Gen 2 (AMD)

Moc, na którą możesz liczyć

Dzięki laptopowi Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji (AMD) poradzisz sobie z pracą szybciej niż zwykle — niezależnie od tego, czy analizujesz skomplikowany dokument, czy eksplorujesz dane. Komputer ten działa z procesorem AMD Ryzen™ serii 4000 do urządzeń mobilnych, dlatego obsługa wymagających programów nie sprawia mu trudności. Jest też wyposażony w pojemną pamięć operacyjną do 16 GB i dysk SSD do 1 TB, dlatego możesz zapomnieć o długim ładowaniu złożonych plików.

Urzekający widok

Laptop Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji (AMD) prezentuje spektakularny i wyrazisty obraz pod każdym kątem dzięki rozdzielczości do WQXGA i 4 milionom pikseli — w ten sposób spełnia marzenie projektantów. Dolby Vision™ i 100-procentowa gama kolorów sRGB zapewniają zaskakującą wierność kolorów, a ultrawąska ramka pozostawia na ekran aż 90% powierzchni. Jest też tryb Eye Care, który redukuje poziomy światła niebieskiego, by zminimalizować zmęczenie oczu podczas długich dni pracy.

Inteligentne funkcje do inteligentnej pracy

Laptop ThinkBook 13s 2. generacji został opracowany do przezwyciężania wyzwań związanych ze zmieniającym się sposobem pracy. Możesz przełączać charakterystykę mikrofonu — z jednokierunkowej z funkcją redukcji hałasu na wszechkierunkową — a tym samym z rozmów osobistych na grupowe. Oparty na sztucznej inteligencji algorytm redukcji hałasu blokuje dźwięki krzyczących dzieci, szczekających psów i inne odgłosy rozpraszające uwagę podczas pracy w domu.

Wszechstronny i praktyczny

Smuklejszy i lżejszy od swojego poprzednika Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji (AMD) ma zadziwiająco wąski profil 14,9 mm i waży zaledwie 1,26 kg. Wykonany z anodowanego aluminium doskonale nadaje się dla mobilnych profesjonalistów i z pewnością będzie przyciągać uwagę pokrywą w dwóch odcieniach koloru mineralnoszarego.

Błyskawiczna łączność

Laptop Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji z łącznością Wi-Fi 6 ułatwia dostęp do Internetu oraz znacznie przyspiesza przesyłanie i pobieranie dużych plików. Dzięki niższemu poziomowi opóźnień oraz zwiększonej przepustowości sieci połączenia telekonferencyjne będą zawsze przebiegać zgodnie z planem, a zwiększona stabilność sygnału w zatłoczonych sieciach umożliwia pracę niemal wszędzie.

Specyfikacja

OpisDane techniczne
Procesor Do Intel® Core™ i7 11. generacji
System operacyjny Do Windows 10 Pro
Wyświetlacz 13” WQXGA (2560 x 1600), IPS, Dolby Vision™, 100% palety sRGB, opcjonalny ekran dotykowy
Pamięć Do 16 GB pamięci dwukanałowej LPDDR4x
Bateria Do 12,1 godziny (MM18)*
* Wszystkie stwierdzenia dotyczące żywotności baterii są przybliżone i oparte na wynikach testów porównawczych żywotności baterii przy użyciu oprogramowania MobileMark 2018. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od konfiguracji i wykorzystania produktów, oprogramowania, funkcji bezprzewodowych, ustawień zarządzania energią i jasności ekranu. Maksymalna pojemność baterii będzie się zmniejszać z czasem i wskutek wykorzystania.
Pamięć masowa Do 1 TB M.2 PCIe SSD Gen 3
Grafika Wbudowana Intel® Iris® Xe graphics
Zabezpieczenia
 • Czytnik linii papilarnych
 • Osłona kamery zapewniająca poczucie prywatności
 • Trusted Platform Module (TPM)
Dźwięk
 • 2 x 2 głośniki Harman Kardon®
 • Podwójny mikrofon
Kamera Kamera HD 720p z fizyczną przesłoną chroniącą prywatność
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 14,9 mm x 299 mm x 209 mm
Waga Od 1,26 kg
Kolor Mineral Grey (szary)
Łączność
 • Do Wi-Fi 6
 • Bluetooth® 5.0
Porty/gniazda
 • Thunderbolt™ 4
 • 2 x USB-A 3.2 Gen 1
 • HDMI 2.0
 • Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe
Oprogramowanie instalowane fabrycznie
 • Lenovo Vantage
 • McAfee® LiveSafe™ — wersja próbna
 • Microsoft Office — wersja próbna

Porty/gniazda

 1. USB-C 3.2 Gen 2
 2. HDMI 2.0
 3. Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe
 4. USB-A 3.2 Gen 1 (jedno zawsze aktywne)
 5. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington