ThinkBook 13s Gen 2 (Intel)

Technologia nowej generacji do pracy na nowym poziomie

Z ThinkBookiem 13s 2 generacji (Intel) możesz pracować wszędzie. Laptop ten działa z procesorem Intel® Core™ 11. generacji i usprawnia pracę dzięki licznym funkcjom inteligentnym. Choć jest to laptop kompaktowy, nie umknie Ci żaden szczegół na wyświetlaczu o rozdzielczości do WQXGA z Dolby Vision™, którego ekran zajmuje 90% powierzchni.

ThinkBook 13s Gen 2 (Intel)

Niezawodność nowej generacji

Na laptopie Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji (Intel) z nawet skomplikowanymi zadaniami poradzisz sobie szybciej niż kiedykolwiek przedtem. Ma on procesor Intel® Core™ 11. generacji, z którym działa płynnie nawet najbardziej wymagające oprogramowanie. Jest też wyposażony w pojemną pamięć operacyjną i masową, dzięki której zapomnisz o długim ładowaniu złożonych plików.

Spektakularny widok

Laptop Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji (Intel) ożywia obraz na ekranie dzięki rozdzielczości do WQXGA i 4 milionom pikseli. Dolby Vision™ i 100-procentowa gama kolorów sRGB zapewniają zaskakującą wierność kolorów, a ultrawąska ramka pozostawia na ekran aż 90% powierzchni. Po wyświetlaczu z opcjonalnym ekranem dotykowym można się poruszać jak na smartfonie. Jest też tryb Eye Care, który redukuje poziomy światła niebieskiego, by zminimalizować zmęczenie oczu podczas długich dni pracy.

Pracuj mądrzej, a nie ciężej

Laptop Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji został opracowany do przezwyciężania wyzwań związanych ze zmieniającym się sposobem pracy. Możesz przełączać charakterystykę mikrofonu — z jednokierunkowej z funkcją redukcji hałasu na wszechkierunkową — a tym samym z rozmów osobistych na grupowe. Oparty na sztucznej inteligencji algorytm redukcji hałasu blokuje odgłosy otoczenia podczas pracy w domu.

Profesjonalny wygląd

Smuklejszy i lżejszy od swojego poprzednika ThinkBook 13s 2. generacji (Intel) ma zadziwiająco wąski profil 14,9 mm i waży zaledwie 1,26 kg. Doskonale nadaje się dla mobilnych profesjonalistów i z pewnością będzie przyciągać uwagę pokrywą w dwóch odcieniach koloru mineralnoszarego.

Na całym świecie z szybkością światła

Laptop Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji z łącznością Wi-Fi 6 ułatwia dostęp do Internetu oraz znacznie przyspiesza przesyłanie i pobieranie dużych plików. Dzięki niższemu poziomowi opóźnień oraz zwiększonej przepustowości sieci połączenia telekonferencyjne będą zawsze przebiegać zgodnie z planem, a zwiększona stabilność sygnału w zatłoczonych sieciach umożliwia pracę niemal wszędzie. Dodatkowo w pełni funkcjonalny port Thunderbolt™ 4 umożliwia przesyłanie danych z najnowszymi urządzeniami peryferyjnymi z szybkością aż 40 Gb/s.

Specyfikacja

OpisDane techniczne
Procesor Do Intel® Core™ 11. generacji
System operacyjny Windows 10 Pro
Wyświetlacz 13” WQXGA (2560 x 1600), IPS, Dolby Vision™, 100% palety sRGB, opcjonalny ekran dotykowy
Pamięć Do 16 GB pamięci dwukanałowej LPDDR4x
Bateria Do 12,1 godziny (MM18)*
* Wszystkie stwierdzenia dotyczące żywotności baterii są przybliżone i oparte na wynikach testów porównawczych żywotności baterii przy użyciu oprogramowania MobileMark 2018. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od konfiguracji i wykorzystania produktów, oprogramowania, funkcji bezprzewodowych, ustawień zarządzania energią i jasności ekranu. Maksymalna pojemność baterii będzie się zmniejszać z czasem i wskutek wykorzystania.
Pamięć masowa Do 1 TB M.2 PCIe SSD Gen 3
Grafika Wbudowana Intel® Iris® Xe graphics
Zabezpieczenia
 • Czytnik linii papilarnych
 • Osłona kamery zapewniająca poczucie prywatności
 • Trusted Platform Module (TPM)
Dźwięk
 • 2 x 2 głośniki Harman Kardon®
 • Podwójny mikrofon
Kamera Kamera HD 720p z fizyczną przesłoną chroniącą prywatność
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 14,9 mm x 299 mm x 209 mm
Waga Od 1,26 kg
Kolor Mineral Grey (szary)
Łączność
 • Do Wi-Fi 6
 • Bluetooth® 5.0
Porty/gniazda
 • Thunderbolt™ 4
 • 2 x USB-A 3.2 Gen 1
 • HDMI 2.0
 • Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe
Oprogramowanie instalowane fabrycznie
 • Lenovo Vantage
 • McAfee® LiveSafe™ — wersja próbna
 • Microsoft Office — wersja próbna

Porty/gniazda

 1. USB-A 3.2 Gen 1
 2. USB-A 3.2 Gen 1 (zawsze aktywne)
 3. Gniazdo linki zabezpieczającej Kensington lock slot
 4. Thunderbolt™ 4
 5. HDMI 2.0
 6. Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe